چیدمان داخلی منازل به سبک مدرن
location همه
چیدمان داخلی منازل به سبک مدرن
 • نوع کسب و کار: حضوری، اینترنتی
 • نسبت سود به درآمد: 50%
 • حداقل زمان راه اندازی: 20 روز
 • حدقل سرمایه راه اندازی: 10 میلیون

40,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • نو بودن ایده
 • بکارگیری ترفندهای خاص
 • راه اندازی با سرمایه کم
 • سود در اولین پروژه
 • استقلال چیدمان و طراحی از شرکت های معماری
نکات منفی
 • استقبال کم در ابتدا
 • ایجاد نمونه کار قبل از شروع
 • تبلیغات برای ایجاد مشتری

توضیحات کسب و کار


چیدمان داخلی منازل به سبک ایرانی-مدرن

همه ی ما در طول روز ساعاتی طولانی را به کار ، خرید و یا حتی غذاخوردن اختصاص می دهیم و در انتهای روز شتابان به سمت منزل خود روانه می شویم. منزل ما مکانی برای زندگی و آرامش خاطر و استراحت است. جدای از مسائل اقتصادی و نحوه تفکر یا سن و سال، همه ی افراد، در همه ی نقاط دنیا علاقه به خانه ی خوب برای زندگی دارند. این علاقه و اشتیاق با نسبت سرمایه افراد و ذوق و سلیقه شان متفاوت است.

اما در بعضی مواقع می بینیم افرادی با ذوق و سلیقه ی خوب و صرف هزینه زیاد، خانه و دکوراسیون آن به دل نمی شیند، یا رنگ های به کار برده شده در وسایل منزل همخوانی ندارد.

در مواقعی نیز افرادی با سلیقه ی بسیار عالی و دانش به دکور و رنگ شناسی وجود دارند که توان پرداخت هزینه ی گزاف برای زیبا سازی خانه ی خود ندارند.

بعضی افراد نیز می گویند در خانه ی 50 متری اجاره نشینی اصلا نیاز به دکور ندارد!! و آن را خرج بی جهت می دانند. در صورتی که کاملا در اشتباه هستند زیرا ذوق و سلیقه که وجود داشته باشد صرف هزینه برای خانه ای زیبا و پر انرژی، اصلا به چشم نمی آید.    

خانه‌های ایرانی در دنیای مدرن امروز فضای زیادی را برای چیدمان در اختیار ما قرار نمی‌دهند. دیگر مانند گذشته یک حیاط بزرگ با اتاق‌های تو در تو از آن ما نیست. به همین خاطر باید از یک فضای کوچک بیشترین بهره را برای رسیدن به یک چیدمان خاص برد. میزبانی خوب برای رنگ ها نیز کاری دشوار است و نیازمند تحقیق و علم روانشناسی در رنگ هاست. چه بسا استفاده از رنگ نامرتبط ولو با هزینه گراف نیز تاثیر منفی در خلق و خوی و روحیات افراد در خانه دارد.

همه ی افراد لایق یک خانه خوب با ترکیبی از هنر اصیل و باستانی ایرانی هستند که این اتفاق نیازمند دانش درست به استفاده از متریال سازگار با محیط زیست در درجه اول، و اصول علم روانشناسی رنگ ها و ترکیب بندی آن  برای بکار گیری در فضای خانه، و تخصص در دکوراسیون است. خلاقیت نیز در این حرفه حرف اول را میزند. خلاقیت در انتخاب مواد و عناصر و چیدن بهینه وسایل خانه در فضای کم.

اگر شما نور و رنگ ها را خوب بشناسید و اندک سلیقه ای در کاربرد وسایل قدیمی و مدرن و ترکیب آن در کنار هم داشته باشید می توانید با شرکت در دوره های آموزش دکوراسیون های داخلی، اصولی و منطقی پیش بروید و اطمینان خاطر را در مشتریان خود ایجاد کنید.

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، و سود خالص ماهیانه و سالیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم توسعه و تحقیقات کارخانه کسب و کار گردآوری شده و هزینه های تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب و کار ذکر شده است. برای توضیح بیشتر به ویدئوی زیر مراجعه کنید.


هزینه های جاری


جریان درآمدی


برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


پیشنهادات سبک ها و شیوه هایی برای دکور:

دکوراسیون خانه ایرانی با قاب عکس: قاب عکس ها آلبوم های مدرن در خانه است که می توانید با استفاده از سایز های مختلف توان و ترکیب خاصی را بر روی دیوار ایجاد کنید و گالری دیواری خانگی را بسازید.

استفاده از سازه های دستی و سنتی ایرانی: اگر کارفرما علاقه خاصی به استفاده از سازه های ایرانی و سنتی نشان نداد با هوشمندی می توانید از عناصر چوبی و بسیار ساده این پارامتر را پیاده سازی کنید و یا از فرش هایی با طرح قدیمی سنتی با رنگ و نقوش هندسی تر برای تزیین فضای مدرن استفاده کنید.

 استفاده هویت های اصیل ایرانی: هویت های اصیل ایرانی مشمول استفاده از رنگ آبی، شمعدان های قدیمی، ظروف مسی و مفرغی گونه، مبلمان سلطنتی، و رنگ و نشون بیاز در دیوار ها و سقف ها و... است. ترکیب این عناصر و المان های با یکدیگر بسیار دشوار و پر هزینه است. برای مثال شما میتوانید با سفارش میز و صندلی مدرن و با رنگ فیروزه ای، و یا حتی خرید مبل مدرن با تزیین  کوسن رنگی و پر نقش و نقوش سنتی، از این قوانین طبعیت کنید.

زیاده روی نکنید: از آنجایی که در همه خانه ها عناصر دکور و تزیینی زیادی وجود دارد با استفاده همه ی آن اشیا در خانه زحمت کارفرما را برای نظافت خانه دو چندان می کنید. با قاب کردن بعضی اشیاء و کالکت کردن باقی اشیا از زیاده روی کردن خودداری کنید. و جای اشیاء قدیمی را به گل و گیاه بدهید تا روح طبیعت را به خانه شما به ارمغان بیاورد.

 یک نقطه مرکزی انتخاب کنید: در همه نقاط خانه فوکوس نکنید. یک نقطه مرکزی انتخاب کنید و بیشترین تلاش را در هان نقطه خرج کنید. تمامی نقاط خانه نیازمند زیبا سازی است ولی نیاز به شلوغ کاری و صرف تمامی اشیا در همان نقطه را ندارد. از پراکنده چینی خودداری کنید و به فواصل اشیا و عناصر با هم دقت کنید.

رعایت چرخش رنگ: در قوانین طراحی قانونی وجود دارد که میتوان بیننده یا مخاطب را به همان چیزی که میخواهیم ببیند هدایت کنیم که این روش نیازمند تواناییو شناخت قوانین طلایی و رنگ دارد. به عنوان مثال زمانی که شما مبلمان و شال مبل زیبایی دارید ولی میز ناهار خوری شما چنگی به دل نمی زند می توانید با چینش اشیا و رنگ ها، چشم را هدایت کنید به همان سمتی که قصد جلب توجه از سوی بیننده دارید. و یا اگر قاب عکسی جدید دارید و می خواهید با ورود هر فردی به خانه فورا متوجه آن شود، به راحتی رنگ چارچوب آن را متفاوت از رنگ قاب های دیگر انجام دهد.

کیفیت در اولویت: با استفاده از عناصر با کیفیت و دوستدار طبیعت، آسیب کمتری به طبیعت زده و تا جایی که امکان دارد وسایل قدیمی و کهنه را با متریال با کیفیت بازسازی کرده و در دکور خانه استفاده کنید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
2
download
3
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
1
download
3
like

مقایسه کسب و کار


چیدمان داخلی منازل به سبک مدرن
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.