درباره ما

ایده کارخانه کسب و کار توسط پزشک کسب و کار، دکتر سید احمد سیدی مطلق در سال 97، بعد از راه اندازی پزشک کسب و کار شکل گرفت. هدف از ایده پردازی و راهبرد کارخانه کسب و کار، تولید انواع کسب و کار، خرید، فروش، واگذاری، و مقایسه کسب و کارها با یکدیگر است. همانطور که در کارخانه های صنعتی، تعدادی نیروی انسانی و ماشین صنعتی در جهت تولید نوعی کالا و یا ساخت وسیله ای در تلاش هستند؛ در کارخانه کسب و کار ایده ها و کسب و کارها به مثابه ماشین های صنعتی یک کارخانه، تولید و ایده پردازی کسب و کارهایی جدید و با خلاقیت انجام می دهند.

بدین صورت در کارخانه کسب و کار هر فردی با هر مقدار سرمایه، می تواند کسب و کاری متناسب با سلایق خود انتخاب نموده و خریداری کند. نکته اینجاست که شما در کمتر از چند ساعت صاحب کسب و کار خود می شوید بدون اینکه تلاشی در جهت ایده پردازی، بازار هدف و تحقیقات در مورد آن کسب و کار داشته باشید.
در کارخانه کسب و کار، با ثبت کسب و کار خود می توانید آن را به فروش برسانید و یا در منو فروشگاه کسب و کار، از مزایده ها، پیشنهادات، طرح های استارت آپی و ... بهره مند شده و با مطالعه درمورد کسب و کار مورد نظر خود، آن را خریداری کنید. اما اگر صاحب ایده هستید و نیاز به راهنمایی برای راه اندازی آن دارید، می توانید با مراجعه به پزشک کسب و کار، بنیانگذار کارخانه کسب و کار، ایده خود را پرورش داده و با رعایت نسخه های پزشک کسب و کار آن ایده را به کسب و کاری بی نظیر و منحصر به خودتان تبدیل کنید. سپس فعالیت در آن کسب و کار و یا فروش آن در کارخانه کسب و کار تصمیم شماست.
هدف از راه اندازی کارخانه کسب و کار و خرید و فروش آسان کسب و کارها در آن با هر مقدار سرمایه، کمک به اقتصاد کشور و جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری در شرایط فعلی در جوانان و شغل های رو به رکود است.

 

درباره ما کارخانه کسب و کار