فیلتر جستجو
 مدیر /   1400/02/01

اصول راه اندازی کسب و کار هر کار مهم، یه اصولی داره. حالا اصول راه اندازی کسب و کار چیه؟ منظورمون از کسب و کار، شغلیه که برای مدت طولانی، برای شما و دیگران پولساز باشه و بتونید به واسطه‌ی اون، خلاقیت خودتون رو هم بروز بدید. یادتون باشه برای شروع یه کار جدید باید حتما به دنبال اصول راه اندازی کسب و کار باشید و بدون راهنمایی جلو نرید، چون صد در صد گیج خواهید شد.

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/30

راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان پول، توی خونه، اصلا کار سختی نیست. کافیه شما به هر کدوم از اعضای خانواده بگید با چند میلیون پول، شریک بشن و بعد از یه مدت کوتاه، به طور خانوادگی شگفت زده بشید که چطور به درآمد رسیدید! به نحوی که هم هزینه شما لحاظ شده باشه و هم سود خوبی به دست آورده باشید.

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/25

انواع کسب و کار اینترنتی یا آنلاین آدم باید همقدم با زمانه و دوره و عصر خودش قدم برداره. انواع کسب و کار اینترنتی یا آنلاین، شغل‌هایی هستن که جهان امروز ما ایجاب می‌کنه بهشون رو بیاریم. آیا شما دور و بر خودتون کسی رو سراغ دارید که گوشی هوشمند نداشته باشه یا در معرض اینترنت نباشه؟

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/19

ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی برای نوجوانان شما چند سالتونه؟ هنوز یه نوجوان به حساب میاین؟ چه بهتر! ایده های پولساز یا طرح‌های کسب و کار اینترنتی، خیلی وقتا به ذهن نوجوونا رسیده و بعد رشد کرده و آدما رو پولدار کرده. حالا سلام ویژه‌ی ما رو پذیرا باشید و خودتون رو آماده کنید برای شنیدن چند تا مشورت خوب.

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/18

کسب و کار اینترنتی چیست وقتی کسی میگه من کسب و کار آنلاین دارم معنی‌ش اینه که هیچ کار سختی انجام نمی‌ده؟اصلا چه کسایی به سراغ کسب و کار اینترنتی یا همون کسب و کار آنلاین می‌رن؟ شاید جواب دادن به همین سواله که ما رو جلو می‌اندازه.

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/14

ایده های کارآفرینی در روستا شاید اگه مهاجرانی که از روستا به پایتخت میان از ایده های کارآفرینی در روستا خبر داشتن، قید خانه و زندگی و اقوام خودشون رونمی‌زدند. بیشتر خانه‌های روستایی، بزرگ و ویلایی هستند و دل کندن از اون فضای دلچسب کار ساده‌ای نیست، به خصوص که این افراد مجبورند به کلی لایف استایل خودشون رو عوض کنند. اصلا چه چیزی باعث می‌شه که چنین تصمیمی بگیرند و برای گذران زندگی، از خیر همه چیز بگذرند؟

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/12

کارآفرینی با سرمایه کم، یک اتفاق لذت‌بخش هست که اتفاقا خلاف چیزی که احتمالا شما فکر می‌کنید کار سختی هم نیست. کسایی که با فروختن یک تکه طلا و یا حتی رفتن به سراغ یک پس انداز چند ماهه، یک کسب و کار رو راه انداخته‌اند، نه زیادی متوهم بودن و نه الکی امیدوار.

ادامه مطلب
 مدیر /   1400/01/11

ایده های پولساز اینترنتی در ایران کشورهایی که در حال توسعه، می‌تونن بهترین بستر رو برای ایده های پولساز اینترنتی فراهم کنن، به این دلیل که هنوز فضای خیلی از کارها اشباع نشده و اگر شما زرنگ باشید، می‌تونید عرصه رو از آن خودتون بکنید.

ادامه مطلب