پت لند
location تهران
پت لند
 • نوع کسب و کار: اینترنتی
 • نسبت سرمایه به سود: 80%
 • حداقل زمان راه اندازی: 10 روز
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 50 میلیون

50,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


نسبت سود به فروش

ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • بانک اطلاعاتی جامع
 • ساخت خانه و جای خواب
 • خیریه برای پت ها
 • تشخیص رنگ بچه های سگ و گربه
نکات منفی
 • تبلیغات گسترده اولیه
 • طولانی بودن بازگشت سرمایه
 • دشواری در راه اندازی طرح

توضیحات کسب و کار


پت لند

پت شاپ در ایران، خصوصا تهران عمر خیلی طولانی ندارند. اما در همین سالهای کوتاه توانسته اند موفق و با قدرت عمل کرده و مخاطبین را به سرعت شیفته کار خود کنند. در حال حاضر بسیاری از خانواده های ایرانی صاحب پت هستند و یا علاقه به نگهداری آن موجودات دوست داشتنی دارند. اما سایت پت شاپ هدفی که دارد کشاندن آن دسته از علاقه مندان که از دور نگاه می کنند و قدمی در راه نگهدای پت ها به دلیل مشغله کاری، مسائل مالی و یا هر مشکل دیگری بر نمیدارند،  کمک می کند تا اگر صرف هزینه برایشان سخت است از پت های واگذار شده رایگان نگه داری کنند. افرادی که علاقه دارند و هزینه آن را نیز می توانند بپردازند اما نمی توانند تمام مدت از پت خود مراقبت کنند، با معرفی پانسیون برای نگه داری ضروری و کلاس آموزشی رایگان برای نگهداری از پت، آنها را صاحب حیوان خانگی می کند.

حتی در صورتی که فردی کمکی در جهت رفاه حیوانات خیابانی یا بیمار دارد می تواند به صندوق خیریه کمک  سایت رفته و کمکی در حد توان خود انجام دهد. این کمک برای معالجه پت ها و ساخت خانه برای آنها در خیابان ها صرف می شود.

در سایت گزینه های مختلفی جهت خدمت رسانی وجود دارد، مانند بانک اطلاعاتی دامپزشکی های اورژانس، کلیلیک دامپزشکی، پت شاپ و پانسیون، شناخت رنگ پت با عکس والدین آنها از لحاظ ژنتیکی - فروش و ایجاد فروشگاه های آنلاین برای خرید بهتر از فروشگاه های کل تهران - طراحی، ساخت و چاپ اقلام مربوط و خدماتی از این قبیل می تواند جذابیت را در این کسب و کار به نسبت سایر سایت و مجموعه های هم راستا، مجزا کند.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


ساختار هزینه ای


جریان درآمدی

برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775


 

پیشنهاد کسب و کار


پیشنهادات

1. مجله علمی بیماری های گوناگون پت ها

2. مقایسه نژاد های سگ با یکدیگر از لحاظ گزینه های (وفاداری - ساعت خواب - ساعت بازی - احتمال حمله - صدای پارس - حرف شنوی و...) و همچنین گربه

3. مرجع اطلاعات آدرس، شماره تماس و سایت پت شاپ های تهران

4. مرجع کلینیک های تهران و خدمات آنها

5. نگه داری حیوانات خانگی به صورت پانسون

6. طراحی های خانه ها و تجهیزات پت

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
2
download
2
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
1
download
2
like

مقایسه کسب و کار


پت لند
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.