صابون سازی مدرن
location همه
صابون سازی مدرن
  • نوع کسب و کار: خانگی، اینترنتی
  • نسبت سود به درآمد: 70%
  • حداقل زمان راه اندازی: 10 روز
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 10 میلیون

10,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • راه اندازی آسان با سرمایه کم
  • راه اندازی درخانه
  • بازدهی بالا نسبت به سرمایه
  • ایجاد خلاقیت بی مرز
نکات منفی
  • استقبال کم در ابتدا
  • تبلیغات جهت فروش

توضیحات کسب و کار


صابون سازی مدرن در خانه

صابون سازی در خانه یکی از مشاغل مورد علاقه خانم هاست که صرفنظر از جنبه هنری آن، جنبه سرگرمی و راهی بی دردسر برای کسب درآمد می باشد. برای مشتری نیز این خصوصیات صدق می کند، زیرا با وجود نوسانات بازار و خرید صابون نسبتا خوب، هزینه بر و انتخاب نوع صابون نیز مشکل ساز می شود.  طبیعتا با جنبه های گفته شده افراد زیادی این شغل را انتخاب می کنند ولی روش خاصی در این کسب و کار درنظر گرفته شده که شباهت اندکی به صابون سازی های خانگی دارد.

کسب و کار صابون سازی ارگانیک، همانند تایتل آن از مواد اولیه صابون سازی و ترکیبات گیاهی، گل و برگ، انوع روغن های مفید برای پوست و میوه استفاده می شود. ساخت صابون ارگانیک نه تنها کم ضررتر از صابون های شیمیایی، بلکه برای محیط زیست و بازیافت آسان نیز مفید است. همچنین صابون ساخته شده برای پوست صورت، بدن و دست نیز مناسب و برای انواع پوست (خشک، چرب،معمولی) نیز در نظر گرفته می شود.

همچنین تحقیقات نشان داده است شستن دست با صابون‌های جامد هنگام شیوع بیماری‌های جدی مثل ویروس ابولا با عفونت‌ها مقابله می‌کند. در جهت مقابله با ویروس ها نیز استفاده از صابون و شستن دست ها به طور مرتب، آهسته و به مدت 20 ثانیه، چربی ها و باکتری های دست را شسته و دستان شما عاری از هرگونه میکروب می شود. با روشن شدن منطق استفاده از صابون و طریقه استفاده از آن، مواردی در این کسب و کار وجود دارد که با رعایت آن می توانید رونق بیشتری به کسب و کار و زندگی خود ببخشید.

روش های ساخت:

4 روش برای ساخت صابون وجود دارد، روش ذوب‌کردن و ریختن، روش سرد، روش گرم و ساخت صابون از خود صابون.


        1. ساخت صابون در خانه با روش سرد

 

2. ساخت صابون با روش گرم

3. ساخت صابون با روش ذوب کردن و ریختن

4. ساخت صابون با استفاده از صابونبرای دانلود پکیج کامل دستورالعمل های ساخت صابون در خانه به 4 روش، پکیج پیشنهادات کسب و کار را خریداری کنید.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


ساختار هزینه ای


جریان درآمدی 

پیشنهاد کسب و کار


برای بالا بردن فروش و جذابیت کسب و کار خود می توانید از تنوع در عرضه کالای خود بهره ببرید.

1.ساخت صابون مایع

2. ساخت روغن بدن

3. ساخت صابون های اگانیک و درمانی

4. صابون عطری و میوه ای

5. ساخت کوکتل نمک حمام و پدیکور

6. ساخت صابون همراه و مسافرتی

7.صابون پودری

8. تهیه پکیج خاص و بسته بندی و خلاق برای عرضه کالا

 

* با خرید پکیج پیشنهادات کسب و کار، دسترسی کامل به فایل (طراحی لوگو - شیوه راه اندازی صحیح پیج اینستاگرام - دستورالعمل کامل تولید صابون های مختلف با رایحه های متفاوت و سایر محصولات - نوع و مدل تجهیزات مورد نیاز) در اختیار شما قرار می گیرد.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
3
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
4
download
3
like

مقایسه کسب و کار


صابون سازی مدرن
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.