شهر ترجمه
location همه
شهر ترجمه
  • نوع کسب و کار: اینترنتی
  • نسبت سود به درآمد: 70%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 20 میلیون

25,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • تنوع در ترجمه انواع زبان
  • استخدام مترجم همراه غیرحضوری
  • استخدام مترجم در چند کشور
نکات منفی
  • وجود رقبای متعدد
  • نیاز به تبلیغات دائم برای جذب مشتری

توضیحات کسب و کار


کلید ارتباط موثر با جهان سخن گفتن به زبان جهانیان است. خدمات ترجمه تخصصی که در ایران شکل می گیرد، در کلاس جهانی ارائه می‌شود به شما کمک می‌کند بازارهای جدیدی بیابید و خود را به خوبی به شرکای بین المللی معرفی کنید. همچنین، ایجاد طیف گسترده از مترجم‌های و زبان های گوناگون، شما را قادر می‌سازد بین استارت آپ ها و شرکت های موجود، مجزا و مفیدتر از رقبا می کند.

شهر ترجمه با خدمات متنوع و منحصربفرد با راه اندازی سایت سفر خود را آغاز می کند. سایت ها و مراکز ترجمه هم اکنون، به ترجمه متون، فیلم، مقالات علمی و... را انجام می دهد. اما خدماتی مهم و کاربردی را از جا انداخته اند. خدماتی مهمی مانند ترجمه همراه، زبان های مختلف، زبان محلی، ترجمه خبرهای جهان آنلاین به چند زبان مهم دنیا، کاربرد و مخاطب زیادی دارد.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


ساختار هزینه ای


جریان درآمدیبرای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


پیشنهاد می شود برای راه اندازی این کسب و کار، نحوه راه اندازی آنلاین آن را انتخاب کرد. زیرا تجمع مترجمین به تعداد زیاد به صورت حضوری  پردردسر، پر هزینه و زمانبر است. در صورتی که به صورت استخدام آنلاین و درصدی می توان مترجمین زیادی را در سراسر کشور و حتی خارج از کشور برای دانشجویان نیز مفید است.

* خلاقیت در خدمات

1. متن موزیک

2. زیرنویس فیلم و سریال

3. ترجمه دو طرفه 20 زبان خارجی

4. ترجمه دو طرفه 5 زبان محلی در ایران

5. مترجم همراه

6. مترجم گردشگری

7. مترجم آنلاین

8. ترجمه مقالات تخصصی

9. ترجمه کتاب

 10. ترجمه سایت

11.ترجمه فوری

12. روزنامه آنلاین به 5 زبان دنیا

13. وبلاگ خاطرات، نظرات و پیشنهادات مترجمین و فعالان سایت

14. تنوع زبان (انگلیسی - فرانسه - آلمانی - اسپانیایی - ایتالیایی - روسی - عربی - ترکی استانبولی - چینی - ژاپنی - اکراینی - گرجی - ترکمنی - ازبکی - قیرقیزی - یونانی - هلندی - دانمارکی - نروژی - فنلاندی - لهستانی - بلغاری - تایلندی - کره ای - ارمنی - سوئدی - پرتغالی - افغانی - هندی - تاجیکی - قزاقی- اردو)

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقایسه کسب و کار


شهر ترجمه
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.