شال و روسری آنلاین
location همه
شال و روسری آنلاین
  • نوع کسب و کار:اینترنتی، حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 50%
  • حداقل زمان راه اندازی: 20 روز
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 50 میلیون

50,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • خرید آسان روسری و شال
  • پرو آنلاین شال و رورسری
  • راه اندازی با سرمایه پایین
نکات منفی
  • استقبال کم به دلیل آنلاین بودن
  • عدم اطمینان اولیه به پرو آنلاین

توضیحات کسب و کار


شال و روسری آنلاین

زندگی شاد، پر از رنگ و زیبایی، آرزوی بشر در طول تاریخ بوده و هست. استفاده از پوشش شال و روسری سالهاست که در ایران مرسوم شده و نقوش و رنگ آن به چهره خانم ها شادابی و طراوت خاصی بخشیده است.

در حال حاضر فروشگاه های بسیاری به صورت عمده و خرده به فروش شال و روسری در طرح و رنگ متنوع، می پردازند ولی ایراد کار اینجاست که تمامی این فروشنده ها به یک شکل خاص در حال فروش محصولات خود هستند. اما ممکن است بارها برای خانم ها، در زمان خرید شال و روسری یک مشکل مشترک پیش آمده باشد، آن هم چیزی نیست جز ناتوانی در انتخاب.

جدای از مسائل خرید و قیمت شال و روسری، و پیدا کردن فروشگاه مناسب سلیقه، انتخاب در بین رنگ های متنوع و طرح های بسیار کاری دشوار و برای بعضی افراد حوصله سربر است.

کسب و کار آنلاین شال و روسری با ویژگی خاص پرو آنلاین، این معضلات را حل کرده است و به راحتی می توان این کسب و کار را در هر مکان و شهری، بدون دغدغه اجاره و رهن مغازه و مخارج بسیار برای شروع کسب و کار، راه اندازی کرد.

در این کسب و کار، در درجه اول شما می توانید یک اپلیکیشن آنلاین برای فروشگاه شال و روسری مجازی خود طراحی کنید که مجهز به هوش مصنوعی باشد و قابلیت تشخیص چهره، و ساخت کاراکتری با آناتومی اجزای صورت شما را داشته باشد. و شما به راحتی با استفاده از گزینه های موجود در اپلیکیشن چهره خود را در آن شال یا روسری انتخابی خود ببینید. این گزینه به شما  فرصت این را میدهد که با توجه به رنگ پوست، مو و رنگ چشم های خود، انتخابی مناسب چهره تان داشته باشید و با اطمینال خاطر خرید انجام دهید.

در قدم دوم شما می توانید به صورت عمده خرید شال و روسری خود را انجام دهید و انبار کنید و بعد از خرید آنلاین از طرف مشتری، کالا را ارسال کنید.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


هزینه های جاری


جریان درآمدی


 

پیشنهاد کسب و کار


 * این کسب و کار به دلیل جذابیت و ایجاد سرگرمی برای کاربران که مشتری های غیر حضوری شما نیز هستند می تواند به یک استارت آپ موفق تبدیل شود و حلال مشکلات بسیاری برای خرید حضوری ست. با توجه به این مهم که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرده، از تجمع بی دلیل در فروشگاه و پیمایش راه برای خرید جلوگیری به عمل می آید.

* طراحی بسته بندی برای ارسال اجناس به مشتری

* طراحی رابط کاربری آسان و قابل ارتباط

* اجاره انبار برای خرید عمده بالا و ارسال به نقاط کشور

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقایسه کسب و کار


شال و روسری آنلاین
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.