سالاد تایم
location تهران
سالاد تایم
 • نوع کسب و کار: حضوری، اینترنتی
 • نسبت سرمایه به سود: 30%
 • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 135 میلیون

135,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • نو بودن ایده و استقبال آن
 • سفارش آنلاین و حضوری
 • راه اندازی با سرمایه کم
 • سود بالا نسبت به سرمایه
نکات منفی
 • خرید روزانه مواد
 • دورریز زیاد اولیه
 • الزام تبحر در تهیه سالاد

توضیحات کسب و کار


کافه سالاد تایم

سالاد ها دیگر نقش پیش غذا را در وعده های غذایی ما ندارد و رفته رفته با اضافه شدن مرغ، ماکارونی، سیب زمینی و... تبدیل به وعده های غذایی پر طرفدار و لذیذ شده است. البته سالادهای سبکی مانند سالاد شیرازی و سالاد فصل نیز وجود دارد که همچنان در فرهنگ غذایی ایرانی ها ماندگار است، آن هم به دلیل ترکیب سبزیجات و صیفی جات است که می توان به همراه غذا آن را میل کرد، زیرا که باعث سیری نمی شود.
امروزه سالادهایی عرضه می شود که جذابیت آن مثال نزدنی ست. در هر فصلی نیز با استفاده از سبزیجات، میوه ها و صیفی جات می توان از یکنواختی سالادها نیز جلوگیری کرد. در هر کشوری سالاد مخاطب بسیاری دارد و به دلیل اضافه کردن کالری و نشاسته به آن، بسیاری سالاد را وعده غذایی کامل می دانند و دیگر به چشم پیش غذا به آن نگاه نمی کنند.
اما در کشور ما معضلی وجود دارد که با وجود راه اندازی تعداد اندکی سالاد بار در شهرهای پیشرفته تر، این فرهنگ و استفاده از آن همچنان غریبه است. در صورتی که در تمامی خانه ها از این پیش غذای لذیذ استفاده می کنند. رستوران و کافه ها نیز تعداد انگشت شماری سالاد عرضه می کنند که با توجه به محدودیت در انتخاب ها، مجبور به انتخاب یک سالاد هستیم. سالاد سزار و سالاد یونانی با وجود اینکه چندسالی ست که در فرهنگ کشور ما مهمان شده، ولی علاقه مندان زیادی دارد و بسیاری از افراد به استقبال آن رفته اند. 

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


ساختار هزینه ای


جریان مالی

برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


 پیشنهادات

* راه اندازی سایت و اپلیکیشن نیز یکی از انتخاباتی ست که می توانید فروش خود را بصورت آنلاین بیشتر کنید. اگر حس می کنید در اوایل راه نیازی به راه اندازی سایت و اپلیکیشن نیست، می توانید از انجام آن صرف نظر کنید. به عنوان مثال، اگر نگاهی بیاندازیم به محصولات غذای آماده نامینو و هانی، می بینیم که هانی فعالیت خود را با رستوران کوچکی در میدان قدس تهران، در سال 56 احداث کرد و رفته رفته با ایجاد رضایت در دل مشتری و کیفیت خوب، فروشگاه های آنلاین و عرضه غذاهای آماده خود را در پیش گرفت.

اما نامینو در سال 80 با تولید غذای آماده سالاد ماکارونی، به دلیل ممنوعیت سرو آن در ساندویچی ها و رستوران ها، شروع به کار کرده و رفته رفته رستوران ها و فست فودهایی را با نام برند خود، تاسیس کرد.

* در نتیجه شما می توانید فقط به داشتن کافه فیزیکی و مشتریان حضوری اکتفا کنید و بعد از درآمد و سود بیشتر، فروش آنلاین را نیز به گزینه های خود بیافزایید. و راه دوم راه اندازی فروش آنلاین در قدم اول و بعد فروش حضوری ست. در نظر بگیرید که فروش حضوری در این کسب و کار، با جذابیت بسیار بیشتر از فروش آنلاین، به دلیل نو بودن ایده، نیازمند این است که مشتری به صورت واقعی با شما در ارتباط باشد و از تنوع سالادها و تزئینات کافه لذت ببرد. و همچنین از هزینه تبلیغات مضاعف فروش آنلاین جلوگیری می شود.

* از مزایای فروش آنلاین نیز، حذف اجاره و رهن و دکوراسیون کافه است که با آماده سازی فضایی در خانه و کمک یک نفر می توانید فروش خود را انجام دهید و سفارش را با پیک به دست مشتری برسانید.

* با توجه به جذابیت موجود در طرح کافه سالاد، به نسبت راه اندازی کافه ای ساده، در چشم و انتخاب مخاطبان ، می توان با استفاده از خلاقیت و پشتکار به سود و فروش فوق العاده ای دست یافت. بسیاری از کافه ها در حال حاضر استعمال دخانیات (سیگار و قلیان) آزاد است و ممنوعیت این نکته را نیز باید در نظر داشت که مکانی بیرون از کافه برای افراد سیگاری مهیا کرده و منع این موضوع باعث کاهش مشتریان نشود.

* همچنین برای ورزشکاران کارت هدیه ای در نظر گرفته شود تا جذب افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند بیشتر شود.

 

خلاقیت در اجرای کسب و کار

 1. منویی از سالادهای معروف هر کشوری و تزئینات مخصوص به آن کشور در هر میز

2. کاشت سبزیجات در گلدان های آویز یا ایستاده در محیط کافه

3. بار سالاد به صورت سلف سرویس

4. برش و سرو انواع میوه های فصل و موجود در بازار

5. راهنمای انتخاب سالاد ها متناسب با افراد چاق، لاغر، متوسط

6. راهنمای انتخاب سالاد برای انواع امراض

7. راه اندازی اپ مخصوص کافه سالاد و انتخاب جزء به جزء افزودنی ها و ترکیبات

8. بیرون بر سریع و رایگان

9. منو مخصوص رژیمی

10. منو مخصوص ورزشکاران

11. منو مخصوص گیاه خواران و خام گیاه خواران

12. تهیه انواع سس و ابداع سس های جدید با هر سالاد

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
2
download
2
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
1
download
2
like

مقایسه کسب و کار


سالاد تایم
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.