خط تولید چیپس میوه
location همه
خط تولید چیپس میوه
 • نوع کسب و کار: حضوری
 • نسب سود به درآمد: 70%
 • حداق زمان راه اندازی: 2 ماه
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 700 میلیون

700,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • سود در ماه اول راه اندازی
 • اهمیت به تولید ملی
 • افزایش فروش داخلی به دلیل کاهش واردات
 • صادراتی بودن محصول
نکات منفی
 • هزینه خط تولید به دلار
 • خرید میوه و سبزیجات روزانه و تازه
 • صرف زمان ساخت خط تولید

توضیحات کسب و کار


خط تولید چیپس میوه

خشککردن میوه در کشورهایی مانند ایران، سوریه، مصر، عراق و ترکیه قدمتی دیرینه دارد. تاریخچه تولید میوههای خشک، مربوط به ۱۷۰۰ سال قبل از میلاد مسیح است. در آن زمان، مردمان مدیترانه و خاورمیانه، میوههای تابستانی را خشک و برای استفاده در زمستان، ذخیره میکردند.

چیپس میوه یکی از تنقلات مورد علاقه ایرانیان، بسیار مقوی و دلچسب است اما با توجه به اینکه بخشی از بازار میوه خشک ایران، محصولات وارداتی است، با تولید مشابه داخلی این میوهها (از نظر نوع و کیفیت)، میتوان مانع واردات و خروج میلیونها دلار ارز از کشور شد

بنابراین با ایجاد خط تولید چیپس میوه در ایران و هم ردیف کردن کیفیت و ظاهر محصول، محصولاتی صادراتی گرانقیمت را حذف  و به سراسر ایران چیپش میوه ارسال کرد. با این کار، دیگر نیاز به خرید میوه خشک به دلار، هزینه حمل و نقل و بسته بندی و... را متحمل شد و به رونق محصولات ساخت ایران پرداخت.

خریداران داخلی میوه خشک، هایپرمارکتها، فروشگاههای زنجیرهای و عمده فروشها هستند که اغلب در مناطق متوسط و مرفه شهرهای بزرگ، محصولات را به فروش میرسانند. تهران، اصفهان، شیراز و مشهد، از مصرفکنندگان بزرگ میوهجات خشک محسوب میشوند

بسته بندی در عرضه این محصول بدون شک موضوعی بسیار مهم است که باید بهترین روش و راهکار را در نظر گرفت. زیرا که در نظر اول محصول فقط شکل و ظاهر آن است که مشتری را مجاب به خرید می کند. در نظر بگیرید که تیر آخر شما در کسب و کار، ساخت ظاهری شیک و معقول است که با اولین نگاه، مشتری جذب آن شود. پس نباید از این موضوع به سادگی گذشت و هزینه مجزا برای آن را بیهوده دانست. تلاش شما در نهایت تولید محصولی است که به دست مشتری برسد و راضی به خرید آن شود. 

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.


هزینه های جاری


جریان درآمدی


برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


* این کسب و کار و راه اندازی خط تولید برای باغداران میوه و یا میوه فروشان بسیار بصرفه و راندمان بهتری دارد.

* از طراحی و بسته بندی شیک و با کیفیت استفاده کنید و حدالامکان پکیج مجزا نسبت به محصولات رقبا در نظر بگیرید.

* در صورت نداشتن بودجه برای خط تولید، می توانید پکیج طرز تهیه کامل چیپس میوه در خانه را خریداری کرده و با سرمایه کم، کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
1
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
1
like

مقایسه کسب و کار


خط تولید چیپس میوه
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.