خط تولید زغال فشرده
location همه
خط تولید زغال فشرده
  • نوع کسب و کار: حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 50%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
  • حداقل سرمایه: 450میلیون

450,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • فراوانی و ارزان بودن مواد اولیه
  • عدم نیاز به تخصص خاص
  • عدم نیاز به استخدام نیرو به تعداد زیاد
نکات منفی
  • تبلیغات گسترده برای فروش
  • دارا بودن تیم بازاریابی و پخش قوی

توضیحات کسب و کار


خط تولید زغال فشرده

اگر به دنبال شغلی پر درآمد با هزینه شروع پایین هستید این شغل شما را سریعا به درآمد های کلانی می رساند. به این دلیل که مواد اولیه برای تولید زغال  ارزان قیمت و محصول نهایی پرسود است.

زغال، ماده ای با قابلیت شکستن بالا از قدیم مورد استفاده درآشپزی و استعمال توتون وتنباکو و تقریبا هر کاری که نیاز به آتشی با دوام برای چندین ساعت دارد. جنس آن بیشتر چوب است ولی ازپوسته فندق و گردو و... نیز استفاده می شود. در بازار سنتی، زغال همچنان به صورت فله عرضه می شود. به همین صورت اهمیتی به بسته بندی وشکل و شمایل آن نمی دهند. اما اگر میخواهید یکی از نامداران این عرصه باشید می توانید با راه اندازی خط تولید اتوماتیک زغال، تولید در تیراژ و سرعت بالا و هدف گذاری در طراحی متفاوت بسته بندی زغال ها مخاطبین را ترغیب به خرید کنید و کسب و کاری موفق داشته باشید. 

در خط تولید زغال فشرده با استفاده از دستگاه شما می توانید در هر ساعت 1000 کیلوگرم زغال را تولید کنید. دستگاه خط تولید زغال به صورت اتوماتیک بوده و همچنین بسته بندی زغال ها را 2  یا 4 توزینی بسته بندی می کند. نکته مثبت در این کسب و کار این است که شما نیاز به تخصص خاصی برای کا با دستگاه لازم ندارید، زیرا این دستگاه کاملا اتوماتیک است و علاوه بر تولید و قالب زنی زغال، بسته بندی آن را نیز انجام می دهد. 

بسته بندی، یکی از عوامل مهم برای خریدار است. بسته بندی های زغال در بازار حاضر چندان جذابیتی ندارد و مخاطب صرفا جهت رفع نیاز خود، خرید را انجام داده و هیچ توجهی به ظاهر بسته بندی زغال نمی کند. زیرا زغال هایی که از دخانیات خریداری شده در داخل پلاستیک مشکی بوده و زغال های کبابی نیز در نهایت جذاب سازی تولید کننده داخل پلاستیک رنگی با لوگوی شرکت و یا بسته بندی های کاغذی...

شاید نظر شما این باشد که کسی برای زغال به دلیل داشتن بسته بندی بهتر، پول بیشتری نمی دهد، اما این فکر کاملا اشتباه است. در حال حاضر پذیرفتن این بهانه برای عدم وجود بسته بندی شیک و چشم نواز قابل قبول نیست، زیرا از عصر مدرنیته سالهاست که می گذرد و استفاده از کالا به صورت قدیمی مرسوم نمی باشد. امروزه هر کالایی رنگ و لعاب و بسته بندی بهتری داشته باشد زودتر به چشم می آید و در نتیجه خواهان بیشتری در بازار دارد. بنابراین در بازار حاضر با میلیون عدد تنوع، کالایی پیروز میدان است که در صورت عدم نیاز، نیاز برای خریدار فراهم کرده و یا با ظاهر خوب بدون دلیل منطقی خرید را انجام دهد. این است رقابت در دنیای محصولات.

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.

پیشنهاد کسب و کار


* به دلیل بازیافتی بودن مواد اولیه تولید زغال، شامل هزینه های گمرک برای صادرات نمی باشد و سود خوبی را در صادرات این محصول می توانید بدست بیارید.

* صادرات به کشورهای همسایه و عربی به دلیل تقاضای بسیار زیاد آنها و راه اندازی کارخانه یا کارگاه در کشورهای همسایه خلیج فارس

* در صورت نبود وسیله و تجهیزات اولیه آماده سازی ذغال، می توانید آن را به صورت فله خریداری کرده، با بسته بندی های شیک و انتخاب برند مناسب برای آن، به سوپر مارکت ها، دخانیات و فروشگاه های مرتبط عرضه کنید.

* در صورت نداشتن مبلغ کافی برای اجاره و رهن مکانی برای انبار و بسته بندی زغال، اگر در شهرستان ساکن هستید می توانید در همان شهر کسب و کار را شروع کرده و به سایر شهرها ارسال کنید.

* برای تمیز ماندن بسته بندی و نمایش قدرت طراحی در برند، می توانید در دهانه بسته بندی خود یک گیره تعریف و طراحی کنید که بعد از باز شدن بسته بندی، بتوان از همان گیره برای برداشتن زغال استفاده کرد و دوباره با همان گیره بسته بندی را بست.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
2
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
1
download
2
like

مقایسه کسب و کار


خط تولید زغال فشرده
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.