خط تولید تی بگ هرمی
location همه
خط تولید تی بگ هرمی
  • نوع کسب و کار: حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 70%
  • حداقل زمان راه اندازی: 2-3 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 1 میلیارد

1,000,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • سود ماهیانه بالا نسبت به سرمایه
  • سود ماهیانه بالا
  • کوتاه بودن دوره نقطه سر به سر
  • صادراتی بودن محصول
نکات منفی
  • تبلیغات اولیه گسترده
  • تعداد رقبای بالا

توضیحات کسب و کار


خط تولید تی بگ هرمی

چای پر مصرف ترین نوشیدنی در جهان بعد از آب است. این نوشیدنی گرم بدلیل اینکه آرامشبخش است و خستگی را از تن بیرون میکند، طرفداران زیادی دارد. لذت نوشیدن چای وقتی بیشتر میشود که بدانید این نوشیدنی سالم و پرطرفدار خواص درمانی هم دارد.

چای نه تنها در ایران بلکه در همه کشورها جایگاهی در میان وعده های غذایی دارد و دارای اهمیت برای اکثر افراد در نوشیدنی های گرم است. بنابراین با توجه به جایگاه چای و دمنوش ها در زندگی اکثریت جامعه برای کسب و کارهای مربوط به چای و نحوه راه اندازی آن باید روندی در پیش گرفته شود که در بین تعدد در انواع چای خشک و تی بگ و دمنوش، کسب و کار جدید حرفی برای گفتن داشته باشد.

در این کسب و کار می توان به تولید و یا کشت انواع چای، یا تلفیق آن باهم، انواع دمنوش، و استفاده از روشی برای استفاده آسانتر از دمنوش و یا تی بگ، طراحی پکیج ویژه و... پرداخت. با توجه به معضلات حال حاضر صنعت چای در ایران و دلایل رکود این کسب و کار، طبق این طرح به این سری از معضلات مانند کاهش صادرات، نبود حمایت از سوی کارخانه داران و چایکاران و... توجیه طرح سعی در کاهش دردسر و ایجاد منفعت هایی برای مخاطبان دارد.

انواع چای جهت راه اندازی خط تولید

چای سبز، چای ترش، چای سیاه با هل، چای سیاه با دارچین، چای زعفران، چای سبز نعنایی، چای عسل زعفران، چای ماسالا، چای سیلان سریلانکا، چای سفید شکوفنده با طعم هلو، چای اولانگ جینسنگ، چای های ترکیبی، چای اولانگ ژاپن، چای سفید سوزنی، چای پوئر، چای یربا ماته، چای رویبوس، چای ماچا، چای آسام، چای قاصدک

دمنوش

سردنوش و دم نوش میوه های استوایی، بهارونه، میوه ای ارغوان، بلوبری هفت گیاه،  بابونه و...

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.


ساختار هزینه ای


جریان درآمدی


برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
0
like

مقایسه کسب و کار


خط تولید تی بگ هرمی
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.