استارت آپ پرستاری بچه
location همه
استارت آپ پرستاری بچه
  • نوع کسب و کار: اینترنتی، حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 50%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 150 میلیون

250,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • جلوگیری از آسیب کودک در محیط متفرقه
  • آموزش به کودک در منزل
نکات منفی
  • عدم اعتماد اولیه به کسب و کار
  • آزمون ورودی برای متقاضیان

توضیحات کسب و کار


استارت آپ پرستاری کودک

شغل پرستاری از گذشته های دور تا به حالا  در بین خانواده ها از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. امروزه استخدام پرستار در منزل را می توان یکی از پر درخواست ترین مشاغل در بین کسب و کار ها دانست. امروزه با وجود مشغله های بسیار پدرو مادرها و گذراندن نیمی از روز در بیرون از خانه، برای فرزندانشان بسیار سخت و از طرفی پرآسیب شده است. در گذشته پرستار بچه شغل بسیار پر رونقی نبود به دلیل اینکه در اکثر خانه ها، مادربزرگ، خاله، عمه و یا خواهران بزرگتر، از بچه مراقبت می کردند نیاز کمتری به پرستار بود. در حال حاضر به دلیل مشغله های بسیار افراد، دیگر نمی توان حسابی روی شخصی باز کرد و کودک را به او سپرد.

در چنین شرایطی پدر و مادرها به فکر مهدکودک می افتند اما آیا همه والدین چنین تصمیمی را درست می دانند؟

پرستاری از کودک یکی از مشاغل شیرین ولی پر مسئولیت است. زیرا در تمام لحظات باید کودک را تحت نظر و با او رفتار مناسب داشت. به شکلی که جای خالی والدین خود را احساس نکند و در روان آنها تاثیر منفی نداشته باشد.

استارت آپ پرستاری از کودک با برنامه ریزی منظم و سختگیرانه نگهداری، متقاضیان پرستار را جهت راندمان بالا و رضایت والدین، تحت آموزش و آزمون تخصصی قرار داده و با توجه به روحیات، نمرات، و سابقه ی شغلی فرد، پرستاران متخصص و کارآمد پرورش می دهد.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775


ساختار هزینه ای


جریان درآمدی


برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.


پیشنهادات

* در صورت عقد قرارداد بعد از آزمون قبولی متقاضیان، ضمانت برای شروع کار در نظر بگیرید تا در صورت نگرانی والدین جهت عدم اعتماد، بتوانید آنها را متقاعد کنید.

*آفرهای ویژه موسسه: آموزش و مشاوره دادن به مادرانی که تجربه ی اولین نوزاد را دارند توسط پرستار نوزاد در منزل - ماساژ کودک - پخت غذا - بازی با بچه - آموزش به بچه - استحمام - تنظیم خواب کودک

*در صورت داشتن مکانی برای موسسه نیاز به احداث و هزینه آن ندارید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
2
like

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


prev play-podcast next

برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

share
0
share
0
download
2
like

مقایسه کسب و کار


استارت آپ پرستاری بچه
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.