کارگاه چرم دوزی
همه
کارگاه چرم دوزی
  • نوه کسب و کار: حضوری، خانگی
  • نسبت سود به سرمایه: 100%
  • حداقل زمان راه اندازی: 2 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 150 میلیون

150,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • حمایت از کالای ایرانی
  • کارآفرینی و اشتغال زایی
  • سود بالا نسبت به سرمایه
نکات منفی
  • تعدد رقبا
  • بازاریابی و فروش قوی
  • تبلیغات گسترده

توضیحات کسب و کار


کارگاه چرم دوزی

ایران در چرم طبیعی یکی از پیشتازان صنعت چرم درجهان است و همچنین محصولات چرمی یکی از پرطرفدارترین محصولات برای آقایان و خانم ها برای انتخاب لباس، کیف و کفش و... است. زیرا دوام بالا و ماندگاری زیاد چرم و زیبایی آن می تواند یکی از بی رقیب ترین اجناس برای البسه، خصوصا برای کیف و کفش باشد.

کیف، کفش، کمربند، کت و بسیاری دیگر از محصولات را می توان از چرم تهیه کرد. نکته قابل توجه استفاده از محصولات چرمی آن است که با گذشت هزاران سال از این صنعت اما همچنان این محصولات در بین مردم دارای ارزش بالایی است.

 

در کشور ما برخی شهرها نظیر همدان و تبریز از دیرباز خواستگاه تولید محصولات چرمی بوده‌اند. اما در حال حاضر در اکثر نقاط کشور، کارگاه های زیادی با طبقه های مختلف کیفیت در چرم، مشغول به فعالیت هستند.

برای راه اندازی کارگاه چرم حداقل به 5 نیروی کار مسلط به چرم و چرم دوزی نیاز است. و به دلیل تعداد زیاد کارگاه ها و افرادی که به صورت خانگی مشغول به چرم دوزی هستند، راه اندازی کارگاه چرم دوزی نیاز به بازاریابی و فروش قوی دارد.

چرمی که برای کار دستی به کار می رود دقیقا همان چرمی است که برای کار صنعتی به کار می‌رود و به ترتیب اکثر مصرف چرم گاو، بز و گوسفند، شتر، شتر مرغ، سوسمار، مار و حتی ماهی هست و همه این موارد در بازار مصرفی ایران به چرم های ایرانی و ترکیه‌ای تقسیم می‌شود. چرم های ترک به علت تجهیزاتشان، با کیفیت‌تر هستند و گران‌تر، اما چرم ایرانی مرغوب و صادراتی نیز وجود دارد که قیمت بسیار بالایی دارد و مخاطب آن عموم نیستند.

اغلب افرادی که به سمت و سوی راه اندازی کارگاه چرم دوزی می روند، با دوخت و ساخت یک محصول مانند کیف پول و یا کمربند، شروع می کنند و بعد از فروش اولیه و سود حاصل از فروش، کارگاه را گسترده تر کرده و نیروی کار استخدام می کنند. خط تولید را به انواع اجناس چرم با کیفیت و تنوع بالا راه اندازی می کنند.

اشتغال زایی در این کسب و کار در صورت راه اندازی کارگاه چرم دوزی، از 10 تا 20 نفر قابل کار آفرینی است.

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775  

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


کارگاه چرم دوزی
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.