فروشگاه اینترنتی میوه
همه
فروشگاه اینترنتی میوه
  • نوع کسب و کار: اینترنتی
  • نسبت سرمایه به سود: 50%
  • حداقل زمان راه اندازی: 2 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 500 میلیون

500,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • استقبال نسبتا خوب در ابتدا
  • سود بیشتر از 50 درصد
  • رضایت عمومی در دوران کرونا
نکات منفی
  • سرمایه بالا در ابتدا

توضیحات کسب و کار


فروشگاه اینترنتی میوه

راه اندازی فروشگاه اینترنتی میوه و سبزی ممکن است در نگاه اول غیر منطقی به نظر برسد، زیرا اکثر افراد برای خرید میوه و سبزیجات مصرفی خود، خرید از تره بار و میوه فروشی محله خود را انتخاب می کنند و تصور می کنند بدون دست چین کردن میوه و انتخاب آنها، قطعا میوه های پوسیده و بی کیفیت نصیبشان خواهد شد.

با این حال در شرایط فعلی خرید آسان و اینترنتی بسیار رونق پیدا کرده و معضلات خرید حضوری در محدودیت ها و خطرات ویروس کرونا، نیاز مبرم به خرید اینترنتی در زندگی احساس می شود.

در دسته‌بندی، لیست میوه ها به سه دسته تقسیم شده‌اند: میوه‌های خاص، میوه‌های فصل و میوه‌های پذیرایی. میوه‌های خاص آن دسته از میوه‌هایی را دربردارد که معمولا کمیاب است و سخت پیدا می‌شود. میوه‌های پذیرایی شامل میوه‌های بسته‌بندی شده و برش خورده آماده مصرف هستند که مناسب انواع مراسمات از جمله دورهمی‌ها، پذیرایی ختم، جلسات اداری و حتی استفاده روزمره هستند. در واقع در هر دورهمی و مهمانی بزرگترین دغدغه میزبان، پذیرایی مناسب و درخور شان است. به همین دلیل وسواس زیادی به خرج می‌دهند تا باکیفیت‌ترین محصولات را برای پذیرایی انتخاب کنند.

با راه اندازی فروش آنلاین میوه و سبزیجات راه حلی برای این معضل به وجود آمده و انواع میوه‌های فصل و نوبرانه‌ها را می‌توانید از طریق وبسایت سفارش دهید.

همچنین فروشگاه اینترنتی میوه و سبزیجات به شما این امکان را می دهد تا از تمامی بخش های یک شهر مشتری داشته باشید. شاید نتوان میوه و سبزیجات همه ی مناطق شهر را تامین کرد و به صورت اینترنتی فروخت؛ اما با این حال با راه اندازی فروشگاه اینترنتی میوه و سبزیجات می توانید مشتریان خود را افزایش دهید و سود بیشتری داشته باشید. یکی از اهداف راه اندازی فروشگاه اینترنتی میوه وسبزیجات جلوگیری از تردد خودروهای زیاد در سطح شهرها بوده است. میوه و سبزیجات در خانه ها مصرف زیادی دارند. به همین دلیل افراد برای خرید های روزانه ی خود مجبورند که از خانه های خود خارج شوند. اما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی میوه و سبزیجات می توانید از این مشکلات جلوگیری کنید و سطح خدمت رسانی به مشتریان را ارتقا دهید. هدف دیگر، خرید و استفاده مشتریان به اندازه نیاز آنها می باشد تا از دور ریز محصولات جلوگیری شود.

برای استارت متفاوت در این کسب و کار، استفاده از پکیج های خاص و استفاده از میوه های تلفیقی برای سرو در مناسبت های خاص، پکیج های ویتامینه و... می تواند قدمی بزرگ در راه متفاوت اجرا کردن این استارت آپ باشد.


 

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


فروشگاه اینترنتی میوه
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.