ابزار آنلاین
همه
ابزار آنلاین
 • نوع کسب و کار: اینترنتی
 • نسبت سرمایه به سود: 60%
 • حداقل زمان راه اندازی: 1ماه
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 300 میلیون

300,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • خرید آسان و بدون واسطه
 • تنوع در برند
 • ارسال ضمانت نامه و سلامت نامه
نکات منفی
 • رقبای متعدد
 • دانش لازم برای راه اندازی

توضیحات کسب و کار


ابزار آنلاین

ابزار فروشی آنلاین یکی از کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی بسیار کاربردی و پرفروش در میان فروشگاه های اینترنتی محصولات دیگر به حساب می آید، که با نیاز روزانه و فنی مشتریان در ارتباط است.

در حال حاضر ابزار فروشی هایی که به روش سنتی نیز فعالیت دارند، تعدادشان کم نیست و فروش نسبتا خوبی دارند، اما به دلیل شرایط حال حاضر و محدودیت های خرید حضوری، و همچنین با توجه به اینکه نیاز به ابزار در تمام اقشار جامعه یک نیاز همگانی است هر منطقه و یا محله با توجه به مشتریان خود نیاز به یک مغازه ابزار فروشی دارند، راه اندازی فروشگاه آنلاین ابزار می تواند کسب و کاری موفق و پر رونق باشد.

از مزیت دیگر راه اندازی فروشگاه آنلاین ابزار، فرصت کافی در انتخاب و آشنایی کامل به کارایی ابزار مورد نظر می باشد که با مراجعه به بخش توضیحات محصول، خریدار با آگاهی کامل از انتخاب ابزار، خرید را انجام می دهد.

مطمئاً یکی از مهمترین و سخت ترین عوامل راه اندازی فروشگاه ابزار، آشنایی با بازار و پیدا کردن اشخاص و شرکت هایی است که ابزار را به صورت عمده به فروش می رسانند، زیرا خرید تمام ابزارها کار بسیار دشوار و زمان بری می باشد و از طرفی، در صورتی که شما به صورت کامل با بازار آشنا نباشید، مطمئاً خرید خوبی نخواهید داشت .

بدین ترتیب برای راه اندازی این کسب و کار می توانید از چند روش استفاده کنید.

1. روش اول فروش غرفه های مجازی فروشگاه اینترنتی به فروشندگان و نمایندگی های رسمی برند های ابزار و تبدیل شدن به مرجع تخصصی فروش ابزار در کشور

2. خرید عمده ابزار و راه اندازی فروشگاه حضوری و اینترنتی

3. خرید عمده ابزار، انبار در خانه و فروش اینترنتی محصولات

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

1. فروش سه تا 5 برند محصولات معروف

2. ارائه اطلاعات فنی و تخصصی کامل و جامع ابزارها برای مشتریان

3. ارسال به سراسر کشور

4. ایجاد بخشی جهت اخبار رونمایی از محصولات جدید و تازه وارد

5. ضمانت بازگشت خرید توسط فروشگاه

6. ارائه فاکتور رسمی و سلامت ابزار به مشتریان از طرف نمایندگی برند

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


ابزار آنلاین
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.