جوراب لند
همه
جوراب لند
 • نوع کسب و کار: حضوری، اینترنتی
 • نسبت سرمایه به سود: 50%
 • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 40 میلیون

40,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • تولید انواع جوراب در انواع مدل
 • تولید جوراب با سرعت بالا
 • ضایعات بسیار پایین
 • حاشیه سود بالا
نکات منفی
 • تعداد بالای رقبا
 • تبلیغات و بازاریابی برای فروش

توضیحات کسب و کار


جوراب لند

جوراب از پوشاک ضروری که روزانه توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان مصرف می شود و از پوشاک تقریبا ارزان ولی کاربردی و لازمه روزمره زندگی است.  در راه اندازی تولیدی جوراب، می توانید از تنوع بالا در تولید انواع جوراب مردانه، زنانه و بچگانه و یا با طرح دلخواه و... استفاده کنید. در کنار چاپ طرح های خاص و مدرن پیشنهاد می شود که از بسته بندی متفاوت از بسته بندی های حال حاضر در بازارها استفاده کنید.  

به صورت کلی می‌توان گفت بافت جوراب 3مرحله دارد:

 • مرحله بافت با دستگاه (که با دستگاه کامپیوتری و یا مکانیکی انجام می‌شود)
 • مرحله دوخت پنجه
 • مرحله اتوکاری و بسته بندی

انواع نخ در تولیدی جوراب

 • برای بافت اکثر جوراب‌ها از دو نخ استفاده می‌شود:
 • 1. نخ رو
 • 2. نخ زیر(اسپاندکس)

نخ رو دارای انواع مختلفی ست که عبارتنداز: پنبه پلی استر،  پلی استر-  ویسکوز (که به نخ هندی معروف می‌شد)، اسپان ( که به نخ چینی معروف است)، بامبو و ...

تعداد شغلی که یک کارگاه متوسط تولید جوراب می تواند داشته باشد، هر کارگاه تولیدی جوراب با تعداد متوسط ۶ دستگاه بافندگی جوراب برای ۵ نفر اشتغالزایی دارد. این مشاغل عبارتند از اپراتور بافنده جوراب، دانه گیر یا پنجه دوز جوراب، اتوکار یا فینیش کار جوراب و بسته بندی جوراب. هم چنین مشاغل تکنسین (میزان کار) دستگاه های بافندگی، طراحی جوراب و بازاریاب جوراب هم از مشاغل مرتبط به این صنف است.

با خرید دستگاه کامپیوتری در بافت طرح و مدل محدودیتی وجود ندارد، تولید بالاتر، آسان تر و پسدوز جوراب و حذف نخ های اضافه را انجام می دهد. سود شما بستگی به میزان سرمایه تان و کیفیت اجناس شما دارد. جوراب دستگاه کامپیوتری حداقل پنج هزار تومان در هر جین گرانتر از جوراب بافته شده با دستگاه مکانیکی است و البته کارکردن با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری به نسبت دستگاه های مکانیکی فوق العاده ساده تر است. با دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری قادر هستید با زدن یک دکمه هر مدل جورابی را برای مثال از ساق بلند ورزشی (فوتبال) گرفته تا ساق کوتاه، مچی در طرح های دخترانه، بچگانه، مردانه، نوزادی در انواع رنگ تولید نمایید.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.


ساختار هزینه ای


جریان مالی

جریان درآمدی و سود حاصل از فروش ماهیانه محصولات به طور کامل بستگی به مقدار و میزان کیفیت محصولات و خدمات ارائه شونده به مشتری دارد. برای اطلاع از نحوه فروش و تنظیم نقشه را جهت درآمد و پیشرفت در کسب و کار پکیج مالی را خریداری کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775


 

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


جوراب لند
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.