تولید و بسته بندی عرقیجات دارویی
همه
تولید و بسته بندی عرقیجات دارویی
  • نوع کسب و کار: حضوری، اینترنتی
  • نسبت سرمایه به سود:40%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 450 میلیون

450,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • ظرفیت بالا و توان بالقوه کشور در تولید
  • خاصیت درمانی و بازار خوب آن
  • رونق صادرات و بازار خارجی
نکات منفی
  • مراحل پیچیده اخذ مجوز
  • سعی در رقابت در بازار

توضیحات کسب و کار


تولید و بسته بندی عرقیجات دارویی

با توجه به تنوع های گیاهی کشور عزیزمان ایران، یکی از فرصت های سرمایه گذاری در بخش خطوط تولید و بسته بندی عرقیات گیاهان دارویی می باشد. با توجه به در دسترس بودن این گیاهان و امکان تولید اکثریت آن در کشورمان سهل الوصول می باشد با بررسی میزان سوددهی این خط تولید به این نکته مهم می توان پی برد که با تجهیز یک خط تولید مکانیزه به بحث بازایابی این محصولات پرداخت.

امروزه با روی کار آمدن طب سنتی و باور مردم نصبت به مصرف دارو های گیاهی و ارگانیک در مقابل دارو های شیمیایی باعث گردیده تا توجه بیشتری به دمنوش های طبیعی و گیاهان دارویی گردد. از طرفی به دلیل موقعیت آب و هوایی و جغرافیایی کشور امکان کشت و تولید انواع و اقسام گیاهان دارویی با قیمت پایین و کیفیت بالا میسر می باشد. بعلاوه با فراوری و بسته بندی گیاهان دارویی می توان ارزش افزوده بالایی چه برای مصرف داخلی و چه برای مصرف خارجی افزود.


خواص دارویی محصولات قابل عرضه


مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.


ساختار هزینه ایجریان درآمدی

جریان درآمدی و سود حاصل از فروش ماهیانه محصولات به طور کامل بستگی به مقدار و میزان کیفیت محصولات و خدمات ارائه شونده به مشتری دارد. برای اطلاع از نحوه فروش و تنظیم نقشه را جهت درآمد و پیشرفت در کسب و کار پکیج مالی را خریداری کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 02122634775


 

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775


 

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


تولید و بسته بندی عرقیجات دارویی
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.