گیم سنتر
همه
گیم سنتر
  • نوع کسب و کار: حضوری
  • نسبت سود به سرمایه: 70%
  • حداقل زمان راه اندازی: 6 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 10 میلیارد

100,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • انواع بازی برای تمام رده های سنی
  • بازی برای افراد با شرایط خاص
  • محیط تفریح و سرگرمی مفید برای نوجوانان
نکات منفی
  • هزینه بالای راه اندازی
  • خرید دلاری ماشین های بازی و واردات آن

توضیحات کسب و کار


گیم سنتر

گیم سنتر مرکز انواع بازی های رایانه‌ای، مهارتی، ورزشی، فکری، راهبردی، بزمی، بچه‌گانه، حدسی، ویدئویی، چیستان‌ها، بازی های اینترنت، و رومیزی برای همه رده های سنی وجود دارد. محلی برای شادی و تخلیه انرژی کودکان، نوجوانان، تفریح سالم برای جوانان و سرگرمی برای بزرگسالان فراهم می شود.

 درباره فواید بازی و نقش آن در پرورش جسم و روح آنها، پژوهش های زیادی انجام شده است و کارشناسان و پژوهشگران به این نتیجه روشن رسیده اند که بازی، نیاز اولیه و ضروری کودکان است و هر چه امکان پرداختن آنها به بازی های سالم و سازنده بیشتر باشد، فکر و ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. هیچ زمانی جز سالهای اولیه زندگی، بازی تأثیر خود را نشان نمی دهد. پس توجه به سالهای کودکی و تأثیر بازی، ضرورت بسیاری دارد. کودک هنگام بازی می تواند کشف کند چه کسی است و چه توانایی هایی دارد، دنیا چیست و چگونه خود را باید با محیط هماهنگ کند. بازی می تواند به کودک اعتماد به نفس دهد، بازی کردن بچه ها راهی است به سوی شکل گیــری شخصیتـی سالم و مفید. در نتیجه برای این که کودک در آینــده، زندگی خوب و بالنده ای داشته باشد، فرایند بازی بسیار ضروری است.

با وجودی که بازی کردن برای رشد کودک مفید است می‌تواند برای تمامی سنین مؤثر باشد. بازی می‌تواند زندگی شما را شاد کند، باعث کاهش استرس شود، یادگیری شما را بهبود بخشد و شما را با دیگران و جهان اطرافتان مرتبط سازد. بازی می‌تواند کار را برای شما خلاقانه‌تر و لذت‌بخش‌تر کند.

با توجه به اهمیت بازی در هر رده سنی، انواع فواید راه اندازی گیم سنتر را بیشتر توضیح کی دهیم تا با بخش های مختلف این کسب و کار شاد و مفرح و پر درآمد آشنا شوید.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


پیشنهادات ویژه

1. انواع بازی های با توپ برای تمام رده سنی

2. مراقب و مربی برای کودکان زیر 7 سال

3. انواع بازی های آبی

4. بازی با خاک

5. انواع بازی فکری

6. بازی برای افراد اوتیسم

7. انواع بازی فکری

8. سینما 5 بعدی

9. بازی های رایانه ای

10. بازی های ماشینی

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


گیم سنتر
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.