فینگر فود شاپ
همه
فینگر فود شاپ
  • نوع کسب و کار: اینترنتی، حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 50%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 70 میلیون

50,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • طراحی دکوراسیون و بسته بندی خاص
  • قیمت پایین نسبت به غذاهای فست فودی
  • زیبایی و چشمگیر بودن فینگرفودها
نکات منفی
  • هزینه نسبتا بالا برای راه اندازی

توضیحات کسب و کار


فینگر فود شاپ

فینگرفود همان‌طور که از نامش پیدا است غذایی است، که معمولاً با دست‌ خورده می‌شود و نیازی به استفاده از قاشق و چنگال ندارد. این غذای جذاب و خوشمزه از سال‌ها پیش در فرهنگ‌های مختلف، با نام‌های متفاوت تهیه و سرو می شده است و نمی‌توان گفت یک غذای جدید است.

فینگرفودها لقمه های کوچک و آماده غذا، دسر، شیرینی هستند که برای پذیرایی در مهمانی ها تهیه و به مهمان ها تعارف می شود.در واقع فینگر فودها همان لقمه های نون و پنیر مادرها برای رفع گرسنگی سریع هستند. امروزه کاربرد فینگرفودها در مهمانی ها، دورهمی ها، تولد، مراسمات رسمی، فارق التحصیلی و... بسیار زیاد است. دلیل استقبال زیاد از فینگر فودها، طعم لذیذ و راحتی در صرف کردن آن است.

دلایل استفاده از فینگرفودها، تنوع بی‌نظیر، متناسب با ذائقه‌ها و سن و سال‌های مختلف، کاهش چشمگیر هزینه‌ها با استفاده از فینگرفودها می باشد.

در فینگرفود شاپ استفاده دکوراسیون خاص و پکیج منحصر بفرد را می توان پیشنهاد داد که در فروش فیزیکی و حضوری در مغازه ها گزینه ی بسیار مهم و غیرقابل چشم پوشی ست. همانطور که فینگرفود به شکلی میان وعده ای جدید به حساب می آید که طراحی منحصربفرد برای تزیین فروشگاه های فینگرفود، طراحی لباس کارکنان، طراحی دکوراسیون، طراحی کانتر و حتی طراحی بسته بندی های فینگرفود ها باید جذاب و جدید باشد.

در فینگرفود شاپ از جعبه های هدیه، جعبه انتخابی، انواع کیک، شیرینی، فست فود، فینگرهای سالم، تارت، میوه، و انواع نان های شکلاتی و خامه ای دست ساز است.

مالی کسب و کار


در قسمت مالی این کسب و کار، با خرید پکیج، ریز جزئیات مالی، هزینه های اولیه، درآمدهای ماهیانه، سود خالص سالیانه و ماهیانه را دریافت می کنید. جداول مالی توسط تیم تحقیق و توسعه کارخانه کسب و کار گردآوری شده است. هزینه های دستگاه ها و تجهیزات ذکر شده نسبت به نواسانات ارز، به مراتب تغییر کرده و آپدیت خواهد شد. برای درک بیشتر طرح کسب و کار به ویدیو و پادکست کسب و کار مراجعه کنید.


ساختار هزینه ای


جریان مالی

*جریان درآمدی و سود حاصل از فروش کاملا بستگی به مقدار و میزان محصولات و کیفیت آنها دارد. برای اطلاع بیشتر از نحوه فروش و تنظیم نقشه راه برای درآمد بیشتر پکیج مالی را خریداری کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


فینگر فود شاپ
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.