فروش و تولید محصولات حصیری
همه
فروش و تولید محصولات حصیری
  • نوع کسب و کار: اینترنتی، حضوری
  • نسبت سود به سرمایه:70%
  • حداقل زمان راه اندازی: 2 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 50 میلیون

50,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • احیای سنت و فرهنگ اصیل ایرانی
  • سود بالا به نسبت سرمایه اولیه
  • استقبال اولیه نسبتا خوب
نکات منفی
  • داشتن دانش و اطلاعات کافی برای بافت محصول
  • شرکت در دوره حصر بافی یا یادگیری آن

توضیحات کسب و کار


فروش و تولید محصولات حصیری

حصیر و حصیربافی یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی است که از گذشته های دور در ایران رواج داشته و به عنوان زیر انداز، سایه بان پنجره ها و محصولات تزئینی، زینت بخش خانه های ایرانی بوده است. همچنین از این رشته های حاصل از تنیدن الیاف گیاهی در ساخت انواع سفره های حصیری، انواع سبد و انواع ظروف استفاده می شد. امروزه نیز این صنعت و هنر در ایران رواج دارد و تولید و فروش محصولات حصیری متداول است. به دلیل پیشینه ی طولانی و علاقه مندی مردمان کشور، با ایجاد روش های مدرن در نوع بافت و استفاده از رنگ های خاص و حتی به وجود آوردن سازه هایی جالب و نو، شمار افراد علاقمند به این محصولات دو چندان شده است.

بنابراین با ایجاد روش های جدید، و گسترده کردن جامعه مخاطبان، امروزه ما شاهد این هستیم که در اکثر خانه ها؛ با هر سلیقه و دکوراسیونی؛ حداقل یک مورد محصولات حصیری دیده می شود.

فروشگاه های حصیر در حال حاضر، در خارج از شهرها و همچنین در مناطق بومی وجود دارد و بیشتر تم محصولات عرضه شده، بومی و برگرفته از الگوهای قدیمی است. با راه اندازی کسب و کار حصیری آنلاین و ارسال به مشتری، به دلیل دسترسی بیشتر و بهتر، جایگاه محصولات حصیری در خرید ایرانی و حتی مشتری های خارجی نیز پررنگ خواهد شد.

در این طرح کسب و کار، کارخانه کسب و کار به ایجاد روشی برای بازاریابی خاص و ایجاد نیاز برای مخاطبین بیشتری، و همچنین با استفاده از طرح های جدید و کاربردی، سود و فروش این کسب و کار را بیشتر و کاربرد حصیر و محصولات حصیری را در خانه های ایرانی احیا کند.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

برای دریافت اطلاعات کامل نحوه راه اندازی این کسب و کار، با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

پیشنهادات

تلفیق چوب یا پارچه با حصیر

طراحی و تولید محصولات کاربردی

سفارش گیری از مشتریان و بافت به دلخواه آنها

ارسال رایگان محصولات

ایجاد توضیحات برای محصولات، نحوه استفاده و مزایای استفاده از حصیر و بوریا و...


* برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فایل پیشنهادات جهت راه اندازی کسب و کار، با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


فروش و تولید محصولات حصیری
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.