داروخانه آنلاین
همه
داروخانه آنلاین
  • نوع کسب و کار: اینترنتی
  • نسبت سرمایه به سود: 30%
  • حداقل زمان راه اندازی: 3 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 1 میلیارد

2,000,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • استقبال نسبت به سایر فروشگاه های خدماتی
نکات منفی
  • تعدد در رقبا
  • سرمایه زیاد برای راه اندازی

توضیحات کسب و کار


داروخانه آنلاین

راه اندازی داروخانه آنلاین یکی از کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی پر کاربرد و خدماتی مهم و موثر برای سلامت مردم می باشد. با توجه به اینکه تعداد رقبای فروشگاه آنلاین داروخانه با گذشت زمان و آشتی افراد با تکنولوژی بیشتر شده، اما همچنان نیاز به خدمت رسانی این بخش از صنف بهداشت و درمان حس می شود.

در این کسب و کار برای فعالیت متفاوت و ارائه بهتر خدمات به مشتریان، کارخانه کسب و کار داروخانه های آنلاین در سطح کشور را مورد هدف قرار داده و از نقاط ضعف آنها در جهت خدمت رسانی بهتر راه اندازی داروخانه آنلاین استفاده کرده است.

دارو از مهم ترین و اساسی ترین نیاز در بین مردم می باشد که با مشاوره آنلاین استفاده و استعمال آن، دوز مصرف، ضرورت استفاده از آن و... می توان از صدمه و حدالامکان از مسمویت های دارویی ناخواسته جلوگیری کرد.

یکی از نکات اساسی در فراهم آوردن داروها برای بیماری های خاص است که می توان با گردآوری داروها و رایزنی در بین داروخانه های حضوری معتبر به این قشر از جامعه کمک رسانی کرد.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 

جریان مالی:

جریان درآمدی و سود حاصل از فروش ماهیانه محصولات به طور کامل بستگی به مقدار و میزان کیفیت محصولات و خدمات ارائه شونده به مشتری دارد. برای اطلاع از نحوه فروش و تنظیم نقشه را جهت درآمد و پیشرفت در کسب و کار پکیج مالی را خریداری کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.


برای اطلاع از نحوه راه اندازی کسب و کار، تنظیم نقشه راه و مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار با پشتیبانی سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


داروخانه آنلاین
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.