شیرینی پزی خانگی
همه
شیرینی پزی خانگی
  • نوع کسب و کار: خانگی
  • نسبت سود به سرمایه: 80%
  • حداقل زمان راه اندازی: 1 ماه
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 30 میلیون

30,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • راه اندازی با سرمایه کم
  • عم نیاز به استخدام پرسنل
  • استقبال در دوران کرونا
نکات منفی
  • تعدد در رقبا
  • استقبال کم در ابتدا
  • تبلیغات

توضیحات کسب و کار


شیرینی پزی خانگی

شیرینی و شیرینی پزی از دیرباز تاکنون در کشور ما وجود داشته و مخاطبین زیادی دارد. شیرینی های سنتی و یا مدرن، انواع دسرهای سنتی و خارجی و پخت کیک نیز از فعالیت های مورد علاقه ی خانم های خانه دار محسوب می شود. از این رسم قدیمی در مناسبت های خاص مانند عید نوروز، عید غدیر، تولد ها و مناسبت های رسمی نیز به وافر استفاده می شود.

شیرینی پزی در خانه مزایای بسیاری دارد. به همین دلیل ترجیح بسیاری افراد بر شیرینی و کیک های خانگی است تا محصولات آماده و فروشگاهی.

 دلیل آن نیز چندین نکته را شامل می شود.

1. تمیز بودن و قابلیت اعتماد و اطمینان نسبت به پخت و پز مغازه ها و قنادی ها

2. قیمت پایین تر نسبت به قنادی ها به دلیل راه اندازی با هزینه کمتر و عدم وجود اجاره، حقوق پرسنل و مخارج اضافی

3. شغل خانگی مناسب و درآمدزا

 

برای راه اندازی کسب و کار خانگی شیرینی پزی، چند نکته لازمه ی شروع آن است. اینکه قبل از شروع، بررسی و تحقیق کامل انجام شود تا نوع پخت شیرینی و کیک مورد علاقه مخاطبین را بتوانید در نظر بگیرید. همچنین می توانید قبل از شروع به کار در صورت نیاز چند دوره پخت شیرینی و کیک را پشت سر بگذارید. سود فروش در این کسب و کار نسبتا خوب است و این در صورتی است که بتوانید بدون کمک یا استخدام پرسنل در خانه خود شروع کنید و همچنین دست پخت خوبی نیز داشته باشید.

مالی کسب و کار


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

پیشنهاد کسب و کار


در قسمت پیشنهادات کسب و کار، با خرید پکیج، طرح های اولیه، طراحی سایت، دامنه، ثبت برند، بسته بندی و متریال مورد استفاده در بسته بندی، طراحی ها، نحوه چاپ و... در اختیار شما قرار می گیرد. در نحوه تصمیم گیری در رابطه با پیشهادات کسب و کار، دقت لازم را داشته و به اهمیت طراحی، بسته بندی و داشتن بستری برای تبلیغات و ارائه محصولات خود را داشته باشید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه خرید و محتویات پکیج با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.  02122634775

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


شیرینی پزی خانگی
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.