عکاسی از غذا
همه
عکاسی از غذا
  • نوع کسب و کار: حضوری
  • نسبت سود به درآمد: 90%
  • حداقل زمان راه اندازی: 10 روز
  • حداقل سرمایه راه اندازی: 55 میلیون

55,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
  • شروع با سرمایه کم
  • عدم نیاز به مکانی ثابت
  • مفید برای عکاسان و دانشجویان
  • ایجاد فضای رقابت بین رستوران ها
نکات منفی
  • استقبال کم در ابتدا
  • ایجاد نمونه کار اولیه برای شروع

توضیحات کسب و کار


عکاسی از غذا

در دنیای وسیع عکاسی، اینکه چطور عکس خوبی ثبت کنیم تا از بین میلیون ها عکس، جذابیتی خاص داشته باشد بسیار سخت و نیازمند تمرین و نگاهی خلاق است. درحال حاضر در شبکه های مجازی رقابت اصلی بین کاربران، اشتراک عکس های با کیفیت و خاص در رستوران و کافه می باشد که همه ی کاربران را به یک عکاس تبدیل کرده است. اما  صرفنظر از علاقه زیاد مخاطبین غذا و رستوران گردها، رستوران و کافه ها برای ترغیب مشتریان و تبلیغ غذاهایی که سرو می کنند نیازمند عکس صنعتی با کیفیت برای اشتراک با مشتریان در سایت یا صفحه اینستاگرام خود هستند.

در این صورت اگر صاحب رستوران و یا کافه استعداد عکاسی نداشته و یا به کل صرف هزینه زیاد  برای صرفا عکاسی از غذا برایش سخت باشد، عکاسی تخصصی از غذا و استارت آپی مختص به آن راه را آسان تر می کند. اگر مخاطب آشپز باشد و یا صاحب رستوران یا کافه است با مراجعه به سایت عکاسی از غذا، با چند کلیک سفارش را ثبت کرده و تاریخ را انتخاب می کند. عکاس در تاریخ مذکور به لوکیشن مشتری رفته تا از مواردی که می خواهد عکاسی انجام دهد. این مشتری آشپزی باشد که در خانه غذا درشت کرده و بفروش می رساند و یا رستوران زنجیره ای معروف. هیچ تفاوتی در نوع و شیوه کاری وجود ندارد. مسئله مهم وسوسه انگیز و اشتها آور نشان دادن غذا و ثبت شاهکار آشپزی به روش درست عکاسی صنعتی ست. بسیاری از رستوران ها را ما نمی شناسیم و از عکسهای غذا و محیط، آنجا را انتخاب کرده و برای صرف غذا راهی  می شویم. اما در بسیاری از موارد رستورانی با کیفیت غذای عالی ولی بدون عکس مناسب از غذاهای خود، در رقابت دنیای مجازی جا مانده و مشتری خود را از دست می دهد.

عکاسی از غذا یکی از دشوارترین گونه های عکسبرداری است. نورپردازی، ترکیب بندی، چیدمان و... نکاتی ست که باید به درستی رعایت شود.  

 درست مانند یک نقاشی از یک بوم سفید آغاز شده و به یک منظره دل انگیز تبدیل می شود. روند ساخت عکس لایه به لایه ادامه می یابد تا به تعادل مناسبی میان هنر و واقعیت دست یابد.

مالی کسب و کار


ساختار هزینه ای


جریان مالی


در بخش مالی کسب و کار، ساختار هزینه و جریان درآمدی محاسبه، ریز جزئیات هزینه ها و نحوه فراهم کردن تجهیزات، ادوات و... شرح داده می شود. با خرید پکیج مالی کسب و کار، به جزئیات مالی دسترسی خواهید داشت. ساختار عمومی هزینه ها نیز به صورت کلی، با مقدار سرمایه اولیه، سود سالیانه کسب و کار و شیوه راه اندازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی کارخانه کسب و کار تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


 پیشنهاد کارخانه کسب و کار

*افرادی که دانشجوی رشته هنر هستند و یا دوربین عکاسی و لپتاپ دارند، انتخاب این شغل مناسب آنهاست. زیرا تخصص و تجهیزات این کسب و کار را دارا هستند.

* ساخت تیزر از غذاهای فست فود و رستوران.

*اگر شما به این کسب و کار علاقه دارید ولی از عکاسی چیزی نمی دانید می توانید به شرکت در دوره های عکاسی  صاحب کسب و کار خود شوید.

* برای نمایش پشت صحنه قهرمان بشقاب، از آشپز و حرکات دست او، عکاسی انجام دهید تا حس صمیمی به بیننده منتقل شود.

* از زوایای مختلف عکس برداری کنید. تکنیک های خاصی را بکار ببرید تا عکس شما از عکس های عکاسان دیگر متفاوت باشد.

* به عنوان مثال اگر از سوپ قارچ عکسبرداری می کنید، می توانید از قارچ خام، هویچ با برگ هایش و آرد نان در کنار نان، ادویه های استفاده شده، چند حبه سیربا پوست و ... آن استفاده کنید تا حس ارگانیک بودن و سلامت غذا به بیننده انتقال شود. بیننده چنین عکسی حس می کند شما لحظاتی پیش ترکیبات و سبزیجات سوپ را از مزرعه پشت رستورانتان چیده اید تا برایشان سوپ درست کنید. این حس قابل بیان نیست ولی حس هایی از این قبیل برای چند صدم ثانیه، حس انتخاب آن غذا را ناخودآگاه اعمال می کند و شما برنده ی میدان هستید.

* عکس ها داستانی را تعریف کنند. عکس شما باید قدرت تعریف داستان را داشته باشد. عکس باید خوشمزه و لذیذ باشد. اگر غذا شیرین است باید حس شیرینی به بیننده منتقل شود. اگرتند است با نور و استفاده از متریال، تند بودن آن در کمتر از یک ثانیه باید نشان داده شود.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
0

مقایسه کسب و کار


عکاسی از غذا
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.