عطاری آنلاین
همه
عطاری آنلاین
 • نوع کسب و کار: آنلاین، حضوری
 • نسبت سود به درآمد: 50%
 • حداقل زمان راه اندازی: 1ماه
 • حداقل سرمایه راه اندازی: 140 میلیون

140,000,000تومان

مشخصات کسب و کار


ارزش در مقابل قیمت

شفافیت طرح و نقشه

بروز بودن کسب و کار

نسبت سود به فروش

میزان رضایت عمومی

نکات مثبت
 • مزاج شناسی آنلاین
 • خرید آسان آنلاین
 • مشاوره رایگان خرید
 • ترغیب درمان گیاهی و ارگانیک بیماریها
نکات منفی
 • وجود رقبای متعدد
 • تبلیغات گسترده
 • الزام وجود آگاهی در کسب و کار

توضیحات کسب و کار


استارت آپ عطاری آنلاین

با پیشرفت علوم پزشکی و دارویی و افزایش سطح تحصیلات و دانش مردم، تعداد کسانی که برای حل مشکلات پزشکی خود به پزشک مراجعه می کنند بیشتر شده است ولی در این بین کسانی هستند که به دنبال درمانهایی به دور از داروهای شیمیایی، هستند. عَطّاریها داروخانههایی هستند که داروشناسی خود را بر پایه انواع روشهای طب سنتی قرار داده اند و تنها از گیاهان، دانهها و روغنهای طبیعی برای درمان و تقویت سلامتی استفاده میکنند.

با این وجود سوق دادن افرادی که سالها قرص ها و کپسول های شیمیایی استفاده کرده اند و عادت به این دارند که بعد از استفاده قرض به سرعت خوب شوند، بسیار سخت و تعداد آنها نیز زیاد است. اما آیا همین افراد با داشتن دانش کافی به تسکین مواد ارگانیک و کم ضرر، باز هم در مقابل استفاده داروی گیاهی مقاومت می کنند؟

شکل و شمایل داروهای گیاهی نیز در روند فروش و سلامتی افراد بی تاثیر نیست. با این تفاوت که استفاده از قرص و کپسول های شیمیایی آسانتر و ظاهری بهتر دارند. از این رو در راه اندازی ایده کسب و کار عطاری آنلاین، شعی در بهتر شناساندن این طب مهم و قدیمی به جامعه و ساختن ظاهری متفاوت و جذاب برای محصولات قابل عرضه در نظر گرفته شده است. فروش به صورت حضوری و اینترنتی امکانپذیر و محصولات دیگر مانند قبل بسته بندی و به فروش نمی رسند.

در این کسب و کار چند گزینه مهم را می توان در نظر گرفت که تفاوت عرضه کالا در مقایسه با رقبا به وضوح دیده شود.

* طراحی اختصاصی دکوراسیون، چیدمان، بسته بندی، شیشه های روغن و...

* فروشگاه اینترنتی و پرداخت به صورت ارسال درب منزل، به دلیل اعتماد و حس فیزیکی محصول

* مزاج شناسی آنلاین رایگان

مالی کسب و کار


ساختار هزینه ای


جریان مالی

*جریان درآمدی و سود حاصل از فروش ماهیانه محصولات به طور کامل بستگی به مقدار و میزان کیفیت محصولات و خدمات ارائه شونده به مشتری دارد. برای اطلاع از نحوه فروش و تنظیم نقشه را جهت درآمد و پیشرفت در کسب و کار پکیج مالی را خریداری کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 02122634775

پیشنهاد کسب و کار


پیشنهادات کسب وکار

در صورت تبلیغات گسترده فروش آنلاین به دلیل وجود مزاج شناسی و مشاوره رایگان بیشتر خواهد شد. زیرا دلیل استقبال کم در این کسب و کار، عدم وجود اطلاعات مفید و نحوه استفاده می باشد.

* با خرید عمده از شهرهایی مانند کاشان، شیراز، قم، بازار بزرگ تهران و... مخارج اولیه کمتری صرف خواهد شد.

* در صورت امکان از مواد و پاکت و کیف های پارچه ای قابل استفاده و قابل بازیافت بجای پلاستیک و کیسه های نایلونی استفاده کنید.

* با تشخیص درست در مزاج مشتری، فروش بالاتر و سود بیشتری نسیبتان می شود، پس این نکته را حتما لحاظ کنید.

ویدیو کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های راه اندازی کسب و کار، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
1
1

مقاله کسب و کار


پادکست کسب و کار


برای درک بیشتر طرح کسب و کار و کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید و هزینه های اولیه، نقشه راه و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار پادکست زیر را گوش دهید و یا با پشتیبان سایت کارخانه کسب و کار تماس بگیرید.

120
0
1

مقایسه کسب و کار


عطاری آنلاین
پت لند

نظرات کاربران


برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.